Dziś jest: niedziela, 19-05-2019, Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Zajęcia terenowe

ZAJĘCIA TERENOWE – dzieci w 10 osobowych grupach, wspólnie z rodzicami, wezmą udział w zajęciach w terenie – rzeka Małapanew. Poznają rośliny i zwierzęta mieszkające nad rzeką. Zajęcia te prowadzone będą metodą pogadanki i ćwiczeń praktycznych m.in. z użyciem lupy.

10 V grupa "Krasnoludków" oraz "Żabek" wzięła udział w zajęciach przygotowanych przez panią Marię Goczoł-Gontarek. Poznawaliśmy piękno najbliższej okolicy poprzez zwiedzanie okolicy rzek: Swornicy oraz Małej Panwi. Dzieci nazywały gatunki drzew rosnących nad rzekami, obserwowały rośliny i zwierzęta za pomocą lupy oraz uczyły się wyznaczania przebytej trasy na mapie terenu. Nazywały miejsce,gdzie rzeka się zaczyna i kończy oraz jak określa się prawy i lewy brzeg rzeki.

"Krasnoludki"

"Żabki"